plakat PMS

I Konferencja dla Kobiet Biznesu PMS

Jesteś kobietą przedsiębiorczą, a w sferach biznesowych czujesz się jak ryba w wodzie? Obracasz się w biznesowych kręgach Lublina i chcesz poznać inne kobiety sukcesu? Ta konferencja jest właśnie dla Ciebie.

Już 10 marca 2016 roku o godzinie 17.00 z okazji Dnia Kobiet w salach konferencyjnych Business Link Lublin odbędzie się spotkanie dla Kobiet Biznesu PMS, podczas której historie swojego sukcesu przedstawią: Agnieszka Tokarz-Iwanek, sławna na całym świecie projektantka mody, która od podstaw zbudowała firmę Art-Atelier, Renata Agnieszka Chmielewska – stylistkę i trenerkę dress code w biznesie oraz Marta Wcisło, która łamiąc powszechnie panujące stereotypy od lat zasiada w zarządzie sieci sklepów Comex. Ponadto jako gość specjalny wydarzenia wystąpi Paulina Mikuła – prowadząca na YouTube kanał Mówiąc Inaczej.

Po części oficjalnej, na strefie coworkingu, przy lampce wina od Monte di Vino i doskonałym cateringu od Restauracji Siedem Życzeń, uczestniczki będą miały okazję do nawiązania kontaktów z innymi bizneswomen obecnymi podczas wydarzenia. Ponadto, z okazji Dnia Kobiet, na wszystkie przybyłe Panie, będą czekać drobne upominki, przygotowane z racji ich święta oraz kilka innych atrakcji, ulokowanych w salach spotkań Business Link Lublin, które ujawnimy podczas części networkingowej wydarzenia.

Po więcej informacji na temat konferencji zapraszamy na wydarzenie na Facebook’u:

https://www.facebook.com/events/165337407179385

Zapisy na konferencję prowadzone są przez portal Evenea: https://przedsiebiorcze-madre-stylowe.evenea.pl

Linki:

Dodaj komentarz