urodziny BL1

I urodziny Business Link Lublin, czyli rok za Nami

16 grudnia 2015 roku w naszym mieście miało miejsce jedno z ważniejszych wydarzeń w środowisku startup’ów – swoje pierwsze urodziny świętował Business Link. Spotkanie zgromadziło wielu przedstawicieli lubelskiego otoczenia biznesowego.

Wydarzenie zostało podzielone na dwie części: oficjalną, podczas której Manager lubelskiego oddziału podsumowała miniony rok działalności, o swoim success story opowiedziało trzech młodych i zdolnych startup’owców, zaprezentowano pierwszego e­booka na temat lubelskiej sceny sturtup’owej oraz swoje prelekcje wygłosili m.in. Pan Maciej Maniecki – Anioł Biznesu, Pani Magdalena Jagiełło­-Szostak z Krajowego Funduszu Kapitałowego oraz Pan Jacek Łubiński, przedstawiciel Experior Venture Fund.

Po prezentacjach wszystkich Prelegentów odbył się bankiet, w czasie którego można było delektować się pysznym tortem przygotowanym specjalnie na tą okazję i wznieść toast nie tylko za miniony rok, ale także za dalsze sukcesy całego zespołu Business Link Lublin, a rozmowy bardziej i mniej biznesowe toczyły się w kuluarach lubelskiej siedziby do późnych godzin wieczornych.

Wszystkim przybyłym jeszcze raz dziękujemy za świętowanie razem z Nami wspólnego sukcesu i już teraz zapraszamy na kolejne urodziny, które, mamy nadzieję, przebiegną w tak dobrej atmosferze jak tegoroczne.

Dodaj komentarz